İŞ ALIMLARI HABERLERİ

İŞ ALIMLARI HABERLERİ

İş alımları haberleri ile ilanlarına bakıyor ve kamu haberlerini almak istiyorsanız bu yazı size yardımcı olabilir.

İş başvurularında öne çıkanların başında Gelir İdaresi’nin iş ilanı geliyor. Sözleşmeli personel kadrolarına çeşitli dallarda eleman alacağını açıklayan başkanlık, http://www.gib.gov.tr sitesinden bilgi edinilebileceğini açıkladı. Sözleşmeli personellerin yerleştirileceği görev pozisyonları ise şu şekilde;

4 kişilik kontenjan ile Yazılım Koordinatörü, 7 kişilik personel kontenjanı ile Kıdemli Yazılımcı, 6 kişilik kontenjanıyla Uzman Yazılımcı, 10 kişilik kontenjan ile Yazılımcı Kademe 1 pozisyonu, 3 kişilik kontenjan ile Yazılımcı Kademe 2 pozisyonu, 2 kişi kontenjanı ile Kıdemli Bilişim Ağları Mimarı, 2 kişilik kontenjan ile Bilişim Ağları Yöneticisi alım ilanı yayınlandı. İlan detaylarına yukarıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bu habere ek olarak rekabet kurumu da 35 yaşını aşmayan personel alımı yapılacağını ilan etti. Başvuruların 29 Mart 2021 tarihi itibarı ile başlayıp, başvuralar resmi internet sitesi üzerinden verilen özel şartları sağlama halinde alınacaktır.

ŞEKERBANK PERSONEL ALIMI

Şekerbank ise tecrübeli ve tecrübesiz olmak üzere çeşitli segmentlerde personel alımı yapacağını ilan etti. İlana başvurmak için ise www.kariyer.net üzerinden ilanı aratıp ilana ulaşmak mümkündür.

Adalet Bakanlığı Personel Daire Başkanlığınca yayınlanan resmi ilanda 1 Nisan-16 Nisan arası 202 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Başvurular Adalet Bakanlığı Resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Başvurunuzu e-Devlet uygulaması üzerinden bilgilerinizi girmeniz haline yapmanız mümkün olacaktır.

Exit mobile version